Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Wybrali najkorzystniejszą ofertę na bulwary

Warszawska firma Warbud S.A. ma zbudować bulwary nad Narwią w Łomży. W Sylwestra ratusz ogłosił, że to ona złożyła najkorzystniejszą ofertę w ogłoszonym jeszcze w lipcu przetargu na wyłonienie wykonawcy pierwszego etapu tej inwestycji. Za wykonanie prac Warbud chciała najmniej ze wszystkich pięciu firm ubiegających się o to zlecenie - 13 748 534,93 zł brutto.

Docelowo bulwary mają się rozpościerać pomiędzy dwoma mostami, ale ze względu na ograniczone możliwości finansowe pracę będą dzielone na etapy. Pierwszy etap  budowy ścieżki pieszej i rowerowej wzdłuż Narwi o długość ok 500 metrów, portu rzecznego w okolicach ulic Żydowskiej, mariny oraz obiektów dodatkowej infrastruktury takich jak ulice dojazdowe i parkingi, hangar z warsztatem szkutniczym czy toaletami. W przetargu na realizacje tej inwestycji wystartowało pięć specjalistycznych firm z Warszawy, Gdańska i Szczecina. Koperty z ich ofertami otwarto jeszcze we wrześniu, ale dopiero ostatniego dnia 2010 roku dokonany wyboru tej najkorzystniejszej.
Warto dodać, że budowę bulwarów w Łomży, w około 60% ma zostać sfinansowana z środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego. Zgodnie z ogłoszeniem przetargowym pierwszy etap bulwarów nad Narwią w Łomży miałby powstać do końca listopada 2012 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę