Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

Wypadek pod Śniadowem

Trzy osoby zostały ranne w wypadku jakie wczoraj po południu (ok. godz. 14.00) wydarzył się w okolicach Śniadowo pod Łomża. Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży do wypadku doszło gdy zjeżdżający do boku jezdni tir ustępujący miejsca na drodze jadącemu w przeciwna stronę samochodowi chciał został zarzucony. Naczepa ciężarówki uderzył w przejeżdżający obok samochód BMW.

Ranni to jadący tym samochodem. W wypadku uczestniczył jeszcze VW golf, którego kierowca widząc całe zdarzenie zjechał do przydrożnego rowu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę