Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

AWARIA. Łomża bez ogrzewania i ciepłej wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Łomży informuje, że w dniu 1 stycznia 2011 roku około godz. 16:00 nastąpiła awaria w Ciepłowni Miejskiej, polegająca na rozszczelnieniu układu rurociągów zasilających miejski system ciepłowniczy w źródle ciepła. Spowodowało to konieczność wygaszenia kotłów i zatrzymanie pracy Ciepłowni Miejskiej. Przywrócenie funkcjonowania systemu ciepłowniczego w mieście Łomży przewiduje się na godziny popołudniowe 2 stycznia br.

Jak informuje Łukasz Czech i Wawrzyniec Kłosiński z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Łomży na miejscu pracują ekipy remontowo – eksploatacyjne MPEC. Z sytuacją na miejscu zapoznał się Prezydent Łomży.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę