Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

To on chciał okraść bank i okradł sklep w Łomży

Główne zdjęcie
Portret pamięciowy napastnika. KMP w Łomży

Mężczyzna w wieku ok 30, wysoki - ok. 190 cm wzrostu - i szczupły - był sprawcą wtorkowego nieudanego napadu na bank i udanego na sklep spożywczy w Łomży. Policjanci sporządzili jego portret pamięciowy. Proszą wszystkich, którzy byli świadkami zdarzeń lub mogą pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży – tel. 86 474 12 12 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 997.

Przypomnijmy we wtorek około godziny 13:20 policjanci z Łomży zostali powiadomieni o zdarzeniu, do którego doszło w placówce jednego z banków przy ulicy Małachowskiego. Z policyjnych ustaleń wynika, że chwilę wcześniej do środka wszedł ubrany na czarno, zakapturzony mężczyzna z twarzą zasłoniętą szalikiem i grożąc pracownicy banku jakimś ukrytym w rękawie przedmiotem zażądał wydania pieniędzy. Gdy usłyszał od kobiety, że nie ma gotówki, wybiegł z budynku. Kilka minut później łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o podobnym zdarzeniu, do którego doszło przy ulicy Chabrowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej ten sam zamaskowany sprawca wtargnął do sklepu spożywczego.  Korzystając z tego, że w środku nie było klientów zażądał od ekspedientki gotówki, a następnie ukradł kasetkę z pieniędzmi i wybiegł ze sklepu. W kasetce było nieco ponad dwa tysiące złotych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę