Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

PEPEES w trzecim kwartale na minusie

Sięgającą ponad 700 tysięcy złotych stratą zamknął trzeci kwartał 2004 roku łomżyński PEPEES. Spółka właśnie opublikowała raport podsumowujący jej działalność finansową od lipca do września. W tym czasie jej przychody były o niemal 1/3 niższe niż w analogicznym okresie 2003 roku. Niemniej podsumowując działalność firmy od początku 2004 roku spółka zarobiła na czysto nieco ponad 3 mln zł, podczas gdy rok wcześniej było to niespełna 340 tys zł.

Od lipca do września 2004 roku PEPEES, łącznie z firmami powiązanymi, czyli Browarem Łomża, sprzedał produktów za niespełna 10,5 mln zł, podczas gdy rok wcześniej przychody wyniosły niemal 17 mln złotych. Spółka przeprowadzając rachunek zysków i strat za ten okres wyliczyła, że minus w kasie równy jest 710 tys zł. To dużo, zważywszy, że rok wcześniej w III kwartale osiągnęła ona zysk niemal 700 tys. zł.
Niemniej działalność PEPEESu od stycznia do końca września zamyka się plusem przekraczającym 3 mln złotych, a sumaryczne przychody są około 5,5 mln zł wyższe niż rok wcześniej. Przez trzy kwartały 2003 roku do kasy PEPEESu wpłynęło niespełna 52 mln zł, a w tym roku było to niemal 57, 5 mln zł.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę