Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Bilans otwarcia w ratuszu zrobi zewnętrza firma

Główne zdjęcie
Prezydent Mieczysław Czerniawski

Jeszcze przed objęciem władzy w mieście Mieczysław Czerniawski zapowiadał, że prace chce zacząć od sporządzenia bilansu otwarcia. Do tej pory nie mówił jednak jak ów bilans miały powstać. Dopiero wczoraj, podczas sesji Rady Miasta, prezydent Czerniawski zapowiedział po to aby go wykonać „trzeba będzie zaangażować zewnętrzną firmę”.

Sporządzenie bilansu otwarcia, który według słów prezydenta Czerniawskiego, ma być zrobiony „aby poinformować mieszkaniowców Łomży z czym startujemy”, to czasochłonne zadanie. Dlatego  - zgodnie z argumentacją prezydenta – aby udało się się ten audyt rzetelnie i sprawnie przeprowadzić konieczne będzie zaangażowanie w jego powstanie kogoś z zewnątrz. Czerniawski zapowiedział, że bilans otwarcia chciałby radnym przedstawić w połowie stycznia, mniej więcej w tym samym czasie gdy do Rady skieruje swoje poprawki do przygotowanego przez byłą ekipę projektu budżetu miasta na 2011 rok.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę