Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Policja poszukuje sprawcy dwóch napadów w Łomży

Najprawdopodobniej ten sam zamaskowany mężczyzna, w Łomży, w krótkich odstępach czasu próbował okraść placówkę bankową i okradł sklep spożywczy. Do zdarzeń doszło dziś (we wtorek) popołudniu przy ulicy Małachowskiego i przy ulicy Chabrowej. Policja prosi wszystkich, którzy byli świadkami lub mogą pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży – tel. 86 474 12 12 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 997.

Jak podaje podinsp. Andrzej Baranowski rzecznik prasowy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku około godziny 13:20 policjanci z Łomży zostali powiadomieni o zdarzeniu, do którego doszło w placówce jednego z banków przy ulicy Małachowskiego. Z policyjnych ustaleń wynika, że chwilę wcześniej do środka wszedł ubrany na czarno, zakapturzony mężczyzna z twarzą zasłoniętą szalikiem i grożąc pracownicy banku jakimś ukrytym w rękawie przedmiotem zażądał wydania pieniędzy. Gdy usłyszał od kobiety, że nie ma gotówki, wybiegł z budynku. Kilka minut później łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o podobnym zdarzeniu, do którego doszło przy ulicy Chabrowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej ten sam zamaskowany sprawca wtargnął do sklepu spożywczego.  Korzystając z tego, że w środku nie było klientów zażądał od ekspedientki gotówki, a następnie ukradł kasetkę z pieniędzmi i wybiegł ze sklepu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę