Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Będzie śnieżyca

Synoptycy ostrzegają przed śnieżyca jaką jutro przez cały dzień będzie utrzymywała się nad regionem. Lokalnie może spaść nawet do 15 cm śniegu. Opadom będzie towarzyszył wiatr powodujący zawieje i zamiecie śnieżne. Skutki nawałnicy, której nadano drugi w trzystopniowej skali stopień zagrożenia, to przede wszystkim utrudnienia komunikacyjne.

Zgodnie z wydanym ostrzeżeniem zjawisko to na terenie województwa podlaskiego będzie występowało od godz. 1 w nocy dnia 29 grudnia do godz. 1 w nocy dnia 30 grudnia.
W tym czasie Tomasz Siemieniuk dyżurny synoptyk białostockiego zespołu IMGW prognozuje zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane wiatrem o średniej prędkości 25-35 km/h oraz porywami wiatru do 60 km/h. Jednocześnie wystąpią umiarkowane, miejscami silne opady śniegu powodujące przyrost pokrywy śnieżnej w ciągu 24 godzin od 6 do 12 cm, lokalnie do 15 cm.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę