Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Po wypadku zablokowana droga na Ostrołękę

Tragiczny wypadek na 61 w okolicach Miastkowa. O poranku zderzyły się tu dwie ciężarówki i osobowy peugeot partner. W wyniku wypadku na miejscu zginą kierowca partnera - ok. 30-letni meżczyzna. Droga relacji Łomża – Ostrołęka jest w tej chwili całkowicie zablokowana. Tarasują ją uczestniczące w wypadku samochody. Objazd zorganizowano przez Nowogród.

Do wypadku doszło około godz. 6.15  na wysokości wsi Łuby Kurki tuż przed Miastkowem. Zderzyły się tu dwa tiry – polski i rosyjski - oraz osobowy peugeot partner. Na razie okoliczności wypadku nie są znane. Strażacy podają, że na drodze jest bardzo ślisko.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę