Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Fundacja "Ocalenie" nie musi opuszczać dotychczasowego lokalu

Fundacja "Ocalenie", która zajmuje się uchodźcami, dalej będzie mogła korzystać z miejskiego lokalu w Łomży. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, w którym znajdują się pomieszczenia, wypowiedział Fundacji umowę najmu. Jak informował Ośrodek pomieszczenia zajmowane przez "Ocalenie" były potrzebne do wdrażania nowych projektów.

Fundacja miała je opuścić do końca grudnia. Nowy prezydent unieważnił decyzję swojego poprzednika. "To była jedna z pierwszych decyzji Mieczysława Czerniawskiego po objęciu urzędu" - powiedział Polskiemu Radiu Białystok Wawrzyniec Kłosiński z biura prasowego Urzędu Miasta w Łomży.

Jak podkreśla, o tym, że Fundacja będzie mogła dalej zajmować miejskie pomieszczenia, zadecydowało to, że zdaniem prezydenta Czerniawskiego taka organizacja jest potrzebna w mieście. "Zajmuje się nie tylko uchodźcami, ale współpracuje z wieloma miejskimi organizacjami, promuje także kulturę innych krajów" - mówi Wawrzyniec Kłosiński.

Fundacja "Ocalenie" będzie mogła bezpłatnie korzystać z miejskich pomieszczeń co najmniej do czerwca. Wtedy kończy się projekt realizowany przez nią projekt.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę