Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Drożej za prąd

Kilka dni przed świętami Bożego narodzenia prezes Urzędu Regulacji Energetyki zatwierdził nowe stawki opłat za energię elektryczną dostarczaną do domów w Łomży i regionie. Nowe stawki dla klientów rozliczanych w grupach taryfowych G, są średnio 8,4% wyższe niż dotychczas. Nowy cennik energii elektrycznej zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2011 roku.

W najbardziej popularnej taryfie – jednostrefowej G11 – odbiorca zapłaci za energię elektryczną 27 groszy netto za 1 kWh. Jak podają przedstawiciele PGE  nowy cennik dla klienta indywidualnego o średnim zużyciu energii (2000 KWh rocznie) oznacza wzrost miesięcznego rachunku za energię elektryczną z tytułu wzrostu cen energii o ok 4,2.zł (z VAT).

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę