Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Odpowie za śmierć młodego sportowca

Trener Jan K. z Łomży został oskarżony przez prokuraturę o nieumyślne spowodowanie śmierci 15-latka oraz narażenie na niebezpieczeństwo kilkudziesięcioosobowej grupy sportowców przebywających na obozie. Sprawa ma związek z tragicznym wypadkiem jaki wydarzył się w połowie sierpnia, gdy podczas kąpieli w jeziorze Necko topił się jeden z uczestników obozu. Nastolatek po reanimacji trafił do szpitala, gdzie po kilku dniach zmarł.

Zarzuty jakie śledczy przedstawili trenerowi i organizatorowi obozu związane były z brakiem właściwej opieki ratowników na plaży podczas gdy z kąpieli korzystała młodzież. W momencie gdy młodzież kąpała się w jeziorze nie było już ratowników pilnujących kąpieliska. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Jak podała Gazeta Wyborcza Białystok „wiadomo, że śledczy zaakceptowali karę w zawieszeniu”. Na taki wyrok będzie się też musiał zgodzić augustowski sąd, do którego trafił akt oskarżenia w tej sprawie.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę