Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Policja o sytuacji na drogach

Wyjątkowo spokojnie upływają tegoroczne święta Bożego Narodzenia. W wigilię i pierwszego dnia świąt na polskich drogach zginęło 8 osób, a 120 zostało rannych w 92 wypadkach. Według policji to – jak na razie - najbezpieczniejsze Święta Bożego Narodzenia od wielu lat. Średnio, każdego dnia dochodzi do ok. 150 wypadków, w których ginie 15 osób, a ok. 160 zostaje rannych. Policjanci zatrzymują też ok. 400 pijanych kierowców.

W ciągu dwóch dni w podlaskiem doszło do czterech wypadków drogowych, w których rannych zostało 6 osób. Podlascy policjanci zatrzymali 24 pijanych kierowców.

W niedzielę (26.12) po południu może zwiększyć się ruch na drogach dojazdowych do miast i drogach krajowych. Marek Skutnik z podlaskiej policji zapowiada wzmożone kontrole.

Od Wigilii trwa policyjna akcja "Bezpieczny Weekend". Więcej patroli jest na dworcach kolejowych i w okolicach kościołów. W dwa pierwsze dni świątecznego weekendu doszło też do zdecydowanie mniejszej liczby przestępstw - kradzieży, włamań czy zabójstw. W podlaskiem było jedno takie zdarzenie. W nocy, przy jednej z ulic w Supraślu, w trakcie
szarpaniny pomiędzy dwoma mężczyznami, jeden z nich został ugodzony nożem. Ranny 21-latek trafił do szpitala. Policja poszukuje drugiego mężczyzny.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę