Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Złodziej z Łomży

Okradał sklepy i ludzi. Łącznie skradł łupy warte ok. 6 tys zł. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Łomżyńscy policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca miasta, który w grudniu włamał się i okradł dwa sklepy w Łomży, oraz dokonał dwóch kradzieży kieszonkowych.

Jak podaje mł. asp. Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku młody mężczyzna wybijał szyby wystawowe łomżyńskich sklepów, wchodził do środka i zabierał wszystko co wpadło mu w ręce. Jego łupem padały między innymi gry komputerowe i zabawki. Po zatrzymaniu włamywacza okazało się że jego przestępcza działalność nie ograniczała się tylko do włamań. 18-latek zajmował się także kradzieżami kieszonkowymi. Jedna z nich miała miejsce w autobusie komunikacji miejskiej, a inna w kościele. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz odpowie za nie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę