Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Nocny wypadek na Szosie Zambrowskiej

Tuż przed godziną 22. służby ratunkowe w Łomży zostały poinformowane o wypadku jaki wydarzył się na Szosie Zambrowskiej. W okolicach miejsca gdzie jednopasmowa ulica staje się drogą dwupasmową dachował opel vectra. Gdy ratownicy dotarli na miejsce zdarzenia kazało się, że zarówno w przewróconym samochodzie jak i w najbliższej okolicy nikogo nie było.

- Kierowca samochodu, a być może także jego pasażerowie, musieli sami wydostać się z pojazdu i oddalili się z miejsca wypadku – mówi dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży.

Przyczyną dachowania samochodu mogło być niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, a być może także sam kierowca.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę