Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Hej kolęda , kolęda

Dnia 20 grudnia 2010 r delegacja starszaków kolędowała z życzeniami swiątecznymi. Pierwszym miejscem był Urząd Miejski w Łomży. W związku z nieobecnościa Pana Prezydenta Mieczysława Czerniawskiego, który był w Białymstoku, życzenia zlożylismy na ręce Pani Sekretarki i innych Urzędników. Następnie skierowalismy kroki do Studia TV Łomża oraz Redakcji Tygodnika "KONTAKTY", a także redakcji GAZETY WSPÓŁCZESNEJ. Wszędzie powitano nas bardzo ciepło. Dzieci otrzymały symboliczne upominki.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 22 grudnia 2010 22:31
Data ostatniej edycji: nie, 26 grudnia 2010 18:15:20

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę