Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Co piąta flaga wywieszona na Święto Niepodległości zginęła z ulic Łomży

W sumie z 800 wywieszonych i wystawionych flag miasto straciło 151. Proporcjonalnie jest to tyle samo, co podczas świąt majowych, jednak wówczas wywieszono (i zginęło) czterokrotnie więcej flag pństwowych. W przeciwieństwie do wiosny, kierdy większym powodzeniem wśród złodziei cieszyły sie drzewce, tym razem w większości kradziono materiały flag.


Służby miejskie oceniają, że uzupełnienie kradzieży przed majem 2005 roku kosztować będzie kasę Łomży kilka tysięcy złotych.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę