Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Z 1% bezdomnym psom żyje się lepiej

Wybudowanie 10 solidnych, zadaszonych, betonowych boksów z utwardzonymi wybiegami, a także m.in. postawienie 12 nowych bud to działania jakie udało się w tym roku wykonać w schronisku dla bezdomnych psów, które prowadzi Łomżyńskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Prace te sfinansowano z wpływów jakie organizacja pozyskała z 1% podatku przekazanego przez miłośników zwierząt.

Jak podaje Elżbieta Chamryk wiceprezes ŁTOZ za 2009 rok z 1% organizacja otrzymała 35 tysięcy 767 złotych i 20 groszy. To o prawie 4 tys zł mniej niż rok wcześniej ale i tak udało się za te pieniądze wiele zrobić.
- Pieniądze te zostały wykorzystane na: wybudowanie 10 solidnych, zadaszonych, betonowych boksów z utwardzonymi wybiegami, wykonanie drewnianych drzwi do nowych boksów, które chronią przed zimnem i wiatrem, postawienie 12 nowych bud, zrobienie szamba przy schroniskowej kuchni, naprawę usterek w kuchni powstałych po zeszłej, mroźnej zimie, naprawę boksów zniszczonych przez psy, zakup i zamontowanie nowej pompy do studni głębinowej oraz przeprowadzenie innych, drobnych, ale koniecznych remontów w schronisku – wylicza Chamryk, dziękując za dotychczasową życzliwość i upraszając o pamięć o podopiecznych schroniska przy rozliczeniach z fiskusem w 2011 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę