Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Na Święta się ociepli...

„Barbary po lodzie, Boże Narodzenie po wodzie” - mówi stare przysłowie i jak wynika z prognoz meteorologicznych w tym roku po raz kolejny ma okazję się sprawdzić. W Barbary w Łomży było ok. -8 st. C., a w Wigilię i pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia ma być +1 st.C. i opady deszczu.

Z godziny na godzinę w Łomży i regionie będzie robiło się cieplej. Rano lokalnie mgły osadzające szadź, ograniczające widzialność do bardzo słabej. Miejscami opady śniegu, w końcu dnia na południu województwa podlaskiego także marznące opady deszczu i mżawki, powodujące gołoledź. W ciągu dnia temperatura maksymalna od -4°C na północy województwa do 0°C na południu. W nocy przemieszczające się, z południa na północ województwa, opady śniegu przechodzące w opady marzące deszczu i mżawki, powodujące gołoledź. Temperatura minimalna od -5°C na północy do -1°C na południu.
W czwartek rano w Łomży może być jeszcze -2 st. C,  ale jeszcze przed południem ma być zero, a wieczorem i w nocy już + 1 st.C. Zgodnie z kilkudniowymi prognozami meteorologicznymi ta temperatura ma utrzymać się przez całą Wigilię i  pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia co najmniej do wieczora. Później znowu temperatura zacznie spadać. W niedzielę, czyli drugi dzień świąt w południe w Łomży ma być już -6 st. C.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę