Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Poszukiwana

Główne zdjęcie
Zaginiona Marzena Tołoczko

W dniu 14 grudnia 2010 roku, w Łomży zaginęła Marzena Tołoczko. Ma 28 lat, 168 cm wzrostu, oraz piwne oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w ciemnozieloną kurtkę z kapturem, ciemnoniebieskie jeansy, brązowy szal, brązową czapkę z kwiatkiem, czarne wysokie buty, oraz zielony golf. Miała ze sobą czarną torebkę.

Ktokolwiek widział zaginioną Marzenę Tołoczko, lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801247070 oraz 226547070.
Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Informatorom Itaka gwarantuje dyskrecję.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę