Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kibice nie zawiedli

Przyjacielska rywalizacja, dobra zabawa, gorący doping, a przede wszystkim atmosfera pomocy dzieciakom z łomżyńskiej Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej - to wszystko mógł odczuć ten, kto w sobotę wybrał się do hali im. Olimpijczyków Polskich.

Fani Łomżyńskiego Klubu Sportowego po raz kolejny udowodnili, że potrafią nie tylko świetnie dopingować swoją drużynę w rozgrywkach ligowych. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu doszło po raz drugi do organizacji turnieju piłki nożnej pod hasłem „Kibice Dzieciom”. W tegorocznej edycji wystąpiło osiem drużyn. Swoje reprezentacje wystawiły ŁKS (IV liga), Młody ŁKS, grupa ratownicza Nadzieja, MOSiR, MOPS, kibice ŁKS-u, fan cluby ŁKS-u oraz Dom Dziecka. W trakcie trwania rozgrywek grupowych przybyli do hali kibice mogli obejrzeć pokaz ratownictwa medycznego, który zaprezentowała działająca przy parafii Krzyża Św. grupa Nadzieja. Nie zabrakło też Mikołaja, który przechadzał się po hali częstując wszystkich słodyczami.

Rywalizacja na boisku toczyła się w przyjacielskiej atmosferze, a najlepsi okazali się grający w IV lidze seniorzy łomżyńskiego klubu, którzy w finale 3:2 pokonali swoich młodszych kolegów. Jednak nie wynik był tutaj najważniejszy. Po zakończeniu ostatniego meczu organizatorzy, podobnie jak rok temu, przekazali prezenty gwiazdkowe wszystkim wychowankom Domu Dziecka.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę