Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Uwaga kierowcy znowu będą trudne warunki na drogach.

Dziś przez cały nad regionem będą utrzymywały się opady śniegu. Jak podaje Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW opady, okresami o umiarkowanym natężeniu, spowodują przyrost pokrywy śnieżnej w województwie podlaskim od 6 do 13 cm.

Równocześnie opadom śniegu towarzyszyć będzie umiarkowany, okresami porywisty wiatr o średniej prędkości 25-35 km/h z porywami do 45 km/h powodujący miejscami zawieje oraz zamiecie śnieżne.
Skutki takiej pogody to przede wszystkim utrudnienia komunikacyjne czyli śliskość na drogach i  tworzenie się zasp.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę