Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

W Rajgrodzie ten sam burmistrz

61-letni Czesław Karpiński został w niedzielę wybrany ponownie na burmistrza Rajgrodu. Zdobył 62,3 proc. ważnych głosów. Jego kontrkandydat Stanisław Rydzewski otrzymał 37,7 proc. poparcia. Uprawnionych do głosowania w Rajgrodzie było nieco ponad 4,5 tys. mieszkańców, frekwencja wyborcza wyniosła 37,54 proc.

Na Czesława Karpińskiego, urzędującego burmistrza miasta, zagłosowało 1031 osób, a na Rydzewskiego swój głos oddało 624 mieszkańców. 
Karpiński zdobył największe poparcie w  I turze wyborów. Wówczas głosowało na niego 44,04 proc., mieszkańców a drugi był Zygmunt Dziądziak, z wynikiem 34,75 proc. poparcia. Ten jednak wycofał się z wyborów, więc w II turze przesuniętej o dwa tygodnie, miejsce Dziądziaka zajął Stanisław Rydzewski, który 21 listopada uzyskał trzeci wynik.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę