Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany nie wyhamował

39-letnia kobieta i jej 17-letnia córka trafiły do szpitala po tym, jak w ich auto uderzyła mazda. Okazało się, że jej kierowca był pijany. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem na krajowej 61 w okolicach Janowa.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 29-letni kierowca mazdy najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim opla na skutek czego najechał na jego tył. W wyniku zderzenia do szpitala trafiła kierująca oplem kobieta oraz podróżująca z nią 17-letnia córka. Okazało się, że 29-latek był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 1,2 promila alkoholu w organizmie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę