Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Rachmistrzowie poszukiwani

3 zł brutto – tyle, za jedną wypełnioną ankietę, zarobi rachmistrz który będzie pracował podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011r. Spis rozpocznie się 1 kwietnia 2011 r. i potrwa do końca czerwca. Tylko na terenie miasta Łomża spisu dokonywać będzie 28 rachmistrzów. Właśnie trwa nabór rachmistrzów którzy będą pracować na umowy zlecenia.

Kandydat na rachmistrza winien mieć ukończone 18 lat i posiadać co najmniej wykształcenie średnie. Powinien być dyspozycyjny, w pełni sprawny fizycznie, posiadać umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów, sprawnego i skutecznego komunikowania się z respondentami, wzbudzać zaufanie wśród osób, z którymi będzie przeprowadzał wywiad. Musi być asertywny, umieć zachować spokój, okazać respondentom uprzejmość i cierpliwość podczas prowadzenia z nimi rozmów, a także radzić sobie w sytuacjach konfliktowych. Powinien też być obowiązkowy, rzetelny i wykazywać się dobrą organizacją pracy.
Kandydat winien posiadać umiejętność korzystania z nowoczesnych technik, takich jak obsługa telefonu komórkowego z ekranem dotykowym, komputera, komunikowania się z wykorzystaniem Internetu, znajomości funkcjonowania systemu GPS oraz praktycznego wykorzystania map cyfrowych bo w trakcie spisu rachmistrz będzie posługiwał się urządzeniem typu hand-held wraz z zainstalowanymi na nim aplikacjami.

Zgłoszenia chętnych na zostanie rachmistrzem w Łomży przyjmowane są w Biurze Obsługi Klienta mieszczącym się na parterze budynku Urzędu Miejskiego w Łomży, Stary Rynek 14, do 20 grudnia 2010.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę