Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zaginął

Główne zdjęcie
Zaginiony Dariusz Pogorzelski

Policjanci szukają zaginionego Dariusza Pogorzelskiego. 48 letni mężczyzna, mieszkaniec wsi Kobylin Pogorzałki w gminie Kobylin Borzymy, ostatni raz widziany był przez swoją matkę w miniony piątek w miejscu zamieszkania skąd następnie wyszedł i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost ok. 163 cm; waga ok. 90 kg; muskularna budowa ciała; włosy blond krótkie, proste z łysiną czołową; oczy jasne; twarz owalna; uszy średnie, lekko odstające; usta wąskie; nos duży, szeroki.
W dniu zaginięcia ubrany był w czarną czapkę z dzianiny, szarą ortalionową kurtkę z czarnym kołnierzem, czarne spodnie dresowe, niebieską bluzę dresową oraz czarne gumofilce.
Znaki szczególne to: brak przednich górnych zębów oraz niedowład rąk.
Ponadto mężczyzna choruje na cukrzycę i powinien regularnie przyjmować insulinę.
Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod numerem telefonu 86 275 72 12 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę