Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na lodowisko do Zambrowa

Główne zdjęcie
fot. zambrow.org

W Zambrowie, przy Pływalni Miejskiej Delfin, otwarto sztuczne lodowisko. Jeździć można od rana do nocy, prawie przez cały dzień – za wyjątkiem godzinnej przerwy pomiędzy 15. a 16. związanej z koniecznością czyszczenia tafli lodu.

Zambrowskie sztuczne lodowisko ma już trzyletnią historię. W 2008 roku samorząd Zambrowa kupił specjalną instalację, a w sumie cała inwestycja kosztowa 737 tys. zł, Lodowisko ma wymiary 28 x 42 m i jest nieco większe od tego, które przez ostatnie lata było rozstawiane w Łomży.  Bilet normalny, tak jak w latach poprzednich kosztuje 5 zł, a ulgowy 4 zł, przy czym w tym roku opłata pobierana jest za wejście na lodowisko, a nie za godzinę ślizgania się.
Ci którzy łyżew jeszcze nie mają mogą je wypożyczyć, bo wraz z lodowiskiem zaczęła działać także ich wypożyczalnia. Wypożyczenie pary kosztuje 3 zł za godzinę.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę