Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Wycinał przeręblę, mało co się nie utopił

Nietypową akcję ratunkowa wczoraj po południu podejmowali policjanci z Zambrowa. W pobliskiej Woli Zambrzyckiej 68-latek wpadł do wody podczas wycinania w lodzie przerębla. Na szczęście pomoc przyszła w porę...

Jak informuje policja wczoraj po południu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie otrzymał informację o mężczyźnie tonącym w stawie w miejscowości Wola Zambrzycka.  Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Na miejscu usłyszeli głośne wołanie o pomoc. Gdy podbiegli bliżej do stawu zauważyli mężczyznę, który był w wodzie i nie mógł się z niej wydostać. Mundurowi wraz z sąsiadami z pobliskich zabudowań przy pomocy drabiny weszli na lód. Policjanci podali tonącemu linkę i wyciągnęli go z wody na brzeg. Następnie wyziębionego mężczyznę przenieśli do jego domu i okryli kocem. Okazało się, że 68-latek wycinał przerębel na swoim stawie w pewnym momencie lód się załamał i wpadł on do wody. Na miejscu był również lekarz z pogotowia ratunkowego, który zbadał mężczyznę i stwierdził, że nie wymagał on hospitalizacji.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę