Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Dar serca...

Główne zdjęcie
fot. lomza.caritas.pl

Około 9 ton żywności uzbierali wolontariusze ze Szkolnych Kół Caritas i Parafialnych Zespołów Caritas, którzy w piątek i sobotę w największych sklepach regionu zbierali żywność. - Zebrana żywność trafi do potrzebujących z parafii, które włączyły się do akcji oraz do potrzebujących korzystających z Kuchni Caritas w Łomży, Hospicjum Domowego w Ostrołęce, Ośrodka Wsparcia Rodziny w Łomży i Zambrowie – zapewnia ks. Andrzej Mikucki dyrektor Caritas Diecezji Łomżyńskiej, który jednocześnie dziękuje za wsparcie tej akcji.

Caritas Diecezji Łomżyńskiej trzy razy do roku organizuje zbiórki żywności, która przekazywana jest w paczkach dla najuboższych mieszkańców diecezji. W piątek i sobotę wolontariusze Caritas dyżurowali w sklepach: Łomży, Ostrołęki, Kolna, Grajewa, Ostrowi Mazowieckiej, Łap, Kadzidła, Szepietowa i Wizny. Do koszyków trafiały przede wszystkim produkty takie jak mąka, ryż, makarony, cukier.... ale także soki, napoje a nawet słodycze. W sumie we wszystkich sklepach uzbierano niemal 9 ton żywności.
- Dziękujemy wszystkim, którzy podczas tych akcji okazują wolontariuszom wiele ciepła i serdeczności i nigdy nie przechodzą obojętnie obok kosza z żywnością dla potrzebujących – mówi ks. Andrzej Mikucki.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę