czwartek, 21 marca 2019 napisz DONOS@

Dar serca...

Około 9 ton żywności uzbierali wolontariusze ze Szkolnych Kół Caritas i Parafialnych Zespołów Caritas, którzy w piątek i sobotę w największych sklepach regionu zbierali żywność. - Zebrana żywność trafi do potrzebujących z parafii, które włączyły się do akcji oraz do potrzebujących korzystających z Kuchni Caritas w Łomży, Hospicjum Domowego w Ostrołęce, Ośrodka Wsparcia Rodziny w Łomży i Zambrowie – zapewnia ks. Andrzej Mikucki dyrektor Caritas Diecezji Łomżyńskiej, który jednocześnie dziękuje za wsparcie tej akcji.

fot. lomza.caritas.pl
fot. lomza.caritas.pl

Caritas Diecezji Łomżyńskiej trzy razy do roku organizuje zbiórki żywności, która przekazywana jest w paczkach dla najuboższych mieszkańców diecezji. W piątek i sobotę wolontariusze Caritas dyżurowali w sklepach: Łomży, Ostrołęki, Kolna, Grajewa, Ostrowi Mazowieckiej, Łap, Kadzidła, Szepietowa i Wizny. Do koszyków trafiały przede wszystkim produkty takie jak mąka, ryż, makarony, cukier.... ale także soki, napoje a nawet słodycze. W sumie we wszystkich sklepach uzbierano niemal 9 ton żywności.
- Dziękujemy wszystkim, którzy podczas tych akcji okazują wolontariuszom wiele ciepła i serdeczności i nigdy nie przechodzą obojętnie obok kosza z żywnością dla potrzebujących – mówi ks. Andrzej Mikucki.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę