Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Udany debiut młodych łomżyńskich scrabblistów

Główne zdjęcie
Kamil Kołodziejski, Kamil Nietupski i Mateusz Komiakiewicz

W sobotę 11 grudnia, w Warszawie odbył się trzeci już turniej mikołajkowy dla szkolnych kół scrabble. Na zawodach po raz pierwszy wystąpili reprezentanci jedynego (na razie!) w Łomży koła scrabblowego SCRABBLE FREAKS, działającego w Publicznym Gimnazjum nr 8.

Do stolicy wybrali się Kamil Kołodziejski, Kamil  Nietupski i Mateusz Komiakiewicz wraz z opiekunem Łukaszem Wojciechowskim. Młodzi łomżanie rozegrali w zawodach po 4 partie, z których dwie rozstrzygnęli na swoją korzyść. Pozwoliło im to zająć odpowiednio 31, 37 i 38 miejsca w klasyfikacji końcowej. W turnieju wzięło udział 70 graczy z kół z całej Polski, więc występ naszych debiutantów można uznać za udany.
W dobrych nastrojach, z pamiątkowymi dyplomami i prezentami od Mikołaja wrócili do Łomży z postanowieniem, że od jutra zaczynają szlifować formę na następny turniej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę