Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Łomża szykuje się na Święta Bożego Narodzenia.

Wczoraj na Starym Rynku stanął czternastometrowy świerk. Drzewko przyjechało do Łomży z plantacji w Uśniku pod Śniadowem i tak jak choinka na Placu Niepodległości jest darem łomżyńskiego przedsiębiorcy, Krzysztofa Korzenieckiego. Prawdopodobnie jeszcze dziś wieczorem, a najdalej jutro, choinka na Starym Rynku rozbłyśnie setkami kolorowych lampek.

Place i ulice Łomży zdobić będzie kilkanaście naturalnych drzewek świerkowych. Tradycyjnie świątecznie przyozdobione będą także świerki w Parku Ludowym i na rondzie Kościuszki. Od kilku dni na słupach oświetleniowych wzdłuż najważniejszych ulic Łomży rozwieszane są też świąteczne ozdoby, a bożonarodzeniowe dekoracje przyozdobiły już także większość witryn sklepów w mieście.

210305125821.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę