Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Więcej niż prezydent Białegostoku, ale mniej niż prezydent Suwałk

12362 złotych – tyle według danych Tokfm.pl – tuż przed wyborami samorządowymi zarabiał prezydent Łomży. To niemal dwa razy więcej niż najniższe prezydenckie uposażenie w Polsce i o niespełna tysiąc złotych niższe od pensji jak a z kasy miasta pobierała najlepiej zarabiający samorządowiec w kraju. To ile będzie zarabiał nowy prezydent zależeć będzie od nowej Rady Miasta.

Średnia pensja prezydentów miast to ponad 12 tys. złotych - wynika z analizy  Tokfm.pl. Najmniej zarabiał prezydent Kutna tylko 6200 zł brutto. Wśród zarabiających poniżej średniej jest m.in. prezydent  Sopotu Jacek Karnowski – z pensją rządu 9 tys. zł brutto, i prezydent Gdyni Wojciech Szczurek – 9,8 tys. zł.
Spośród 107 włodarzy największych polskich miast tylko dwóch - prezydenci Gorzowa Wielkopolskiego i Ciechanowa - co miesiąc mieli ponad 13 tys. złotych brutto.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę