Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Dotacje na energię odnawialną

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

18 mln zł z UE z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego otrzyma pięć podmiotów na inwestycje wykorzystujące energię odnawialną. Na Suwalszczyźnie powstanie elektrownia wiatrowa. Miasto Grajewo będzie wykorzystywać biomasę, szpital w Bielsku Podlaskim zainwestuje w solary i kotłownię na biomasę. Z odnawialnych źródeł energii skorzysta też Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku, a w Łomży baterie solarne wykorzystywane będą w budynkach użyteczności publicznej.

Największy projekt będzie realizował samorząd Grajewa. Jego wartość to 14,2 mln zł, z UE pochodzić będzie ponad 9,1 mln zł. W miejskiej ciepłowni zostanie zainstalowany kocioł na biomasę.
Jak informuje Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, wartość wszystkich inwestycji to 29 mln zł.
Na jesień przyszłego roku planowany jest jeszcze jeden konkurs na dofinansowanie inwestycji związanych z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę