Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Uwaga kierowcy: dziś na drogach może być bardzo ślisko

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzegają przed opadami marznącego deszczu lub mżawki, powodujących gołoledź. Wydane przed świtem ostrzeżenie obowiązywać ma od godz. 9 rano do północy. Niebezpieczeństwu nadano drugi w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.

Jak podaje dyżurny synoptyk Tomasz Siemieniuk na przeważającym obszarze województwa przewiduje się wystąpienie opadów marznącego deszczu lub mżawki, powodujących gołoledź, połączonych z opadami śniegu i deszczu ze śniegiem o natężeniu umiarkowanym.
Skutki: Gołoledź, trudności komunikacyjne, oblodzenie dróg, utrudnienia w ruchu pieszym, uszkodzenia drzewostanu i linii napowietrznych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę