Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Mikołajki - Czerwony dzień w "piątce"

Dzień 6 grudnia każdego roku jest dla dzieci jednym z radośniejszych dni, a to za sprawą imienin Mikołaja czyli tradycyjnych Mikołajek. W Przedszkolu Publicznym Nr 5 w Łomży Mikołajkowy dzień połączono z kolejnym kolorowym dniem tym razem Dniem Czerwonym.

Od rana do przedszkola przybywały dzieciaki w czerwonych ubrankach. W drzwiach witały je nauczycielki także ubrane na czerwono. Zaraz po śniadaniu pierwszą niespodzianką była audycja muzyczna "Zaczarowana melodia". Prowadzący ją muzyk-aktor Estrady Białostockiej Pan Andrzej zaprezentował przedszkolakom grę na profesjonalnych i niekonwencjonalnych instrumentach. Przedszkolaki z niedowierzaniem obserwowały wykonanie instrumentów z marchewki, z połączenia ogórka, papryki i pietruszki. Z łatwościa rozpoznały popularne utwory muzyczne i kolędy grane na instrumentach  wykonanych z owoców tykwy, kokosów, bawolego rogu, piły, puszki i gumy. Po każdym utworze dzieci gromkimi brawami nagradzały Muzyka.

Zaraz po audycji do dzieci przyszła Pani Dyrektor Jadwiga Juchniewicz niosąc wiadomość o zbliżającym się do Łomży Mikołaju. Wspólne nawoływanie przyniosło skutek i juz wkrótce pojawił się Mikołaj niosący worek prezentów. Dzieci powitały go piosenką i brawami. Po tym rozpoczęły się wspólne zabawy z Mikołajem. Tańce, pląsy, zabawy sprawnościowe, zagadki przeplatał śpiew piosenek o Mikołaju, o zimie i zbliżających się świętach. Imprezę zakończono pamiątkowymi zdjęciami. Mikołaj złożył obietnicę odwiedzić grzeczne dzieci w domach w święta. My zaprosiliśmy Mikołaja na Bal Noworoczny.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 06 grudnia 2010 20:09
Data ostatniej edycji: cz, 16 grudnia 2010 16:30:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę