Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Ostatnie nagrody...

Nieco ponad ćwierć miliona złotych wypłacił prezydent Łomży Jerzy Brzeziński pracownikom ratusza z okazji Święta Niepodległości (11 listopada). Średnio pracownicy Urzędu Miejskiego dostali po niemal 1250 zł. Średnia w tym – jak i w większości wypadków dotyczących płac - zniekształca rzeczywistość. Najniższa nagroda wynosiła ok. 100 zł, a najwyższa oscylowała w granicach 4500 zł.

Jak podaje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza z okazji Święta Niepodległości nagrody otrzymało 202 pracowników Urzędu Miejskiego. Łączna wysokość nagród  to 251950 zł brutto.

Zgodnie z regulaminem nagrody w ratuszu przyznawane są z okazji 3 Maja i 11 listopada. Wysokość nagrody generalnie uzależniona jest od zajmowanego stanowiska. Na samym dole drabiny znajdują się pracownicy obsługi, którzy, aby wyliczyć swoją nagrodę wysokości średniej nagrody ustalonej dla całego urzędu muszą pomnożyć razy 0,7. Współczynnik „1” jest dopiero w połowie tej drabiny (inspektorzy, specjaliści, pełnomocnicy Prezydenta). Na samym szczycie stoją obaj zastępcy prezydenta którzy nagrody mają dwa razy wyższe niż średnia urzędowa.
Ratusz nie odpowiedział na pytanie ile wyniosła wartość nagród, które otrzymali zastępcy prezydenta miasta.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę