Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 27 września 2023 napisz DONOS@

Basiowy Bal Pasiastych

Ostatniego dnia listopada przedszkolaki w "piątce" bawiły się na Balu Pasiastych. Wszystko zaczęło się od Basi, głównej bohateki serii książeczek dla dzieci. Akcję zainicjowało Wydawnictwo Lektorklett, promując tym samym czytanie w połączeniu z dobrą zabawą. Nasze przedszkole również włączyło się do tej akcji. Na naszym balu, dzięki Rodzicom, większość dzieci miała tego dnia ubranka w najróżniejsze paski. Podczas zabaw dzieci rozwiązywały konkursy, układały rytmicznie paski, układały figury geometryczne z pasków, skakały na jednej lub dwóch nogach. Konkurencje sprawnościowe przeplatał śpiew piosenek, zabawy ilustracyjne, zabawy chustą KLANZY. Na koniec oczywiście szczęśliwe dzieciaki otrzymały dyplomy i zrobiły pamiątkowe zdjęcia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 03 grudnia 2010 22:22
Data ostatniej edycji: pt, 03 grudnia 2010 22:52:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę