Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Tekst sfinansowany ze środków Komitetu Wyborczego SLD

Apel o udział w wyborach - potrzeba mobilizacji

Szanowni Państwo w zeszłym tygodniu zgodnie z zapowiedzią zaprezentowałem kandydatów na zastępców prezydenta, którzy nie są uwikłani w układy polityczne - łomżyniaków, specjalistów - Mirosławę Kluczek i Beniamina Dobosza. Oni razem ze mną będą pracować na rzecz rozwoju Łomży i jej mieszkańców.

Chcę Państwa uczulić, że różnica głosów w pierwszej turze wyniosła tylko 54 głosy. Prawdopodobnie będzie tak też i w drugiej turze. Wynik głosowania będzie zależał od tego, czy pójdziecie Państwo 5 grudnia do lokali wyborczych.
Być może będzie zimno, może będzie padać śnieg, ale wierzę w to, że większość z Was mimo wszystko pójdzie tego dnia głosować.

Łomżyniacy,
w drugiej turze wyborów prezydenckich zagłosujcie tak, jak podpowiada Wam serce.

Losy Łomży są w Waszych rękach.

Wspólnie twórzmy przyszłość Łomży.

Mieczysław Czerniawski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę