Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Trzeba brać po uwagę aurę...

Nawet 500 złotych mandatu można dostać od strażnika miejskiego za nieusuwanie śniegu z chodnika przed posesją czy zagrażających przechodniom zwałom śniegu zalegającym na dachach. - Na razie nikogo nie karzemy. Ludzie w większości są świadomi obowiązków związanych z odśnieżaniem, ale czasami po prostu się nie da. Trzeba brać po uwagę aurę – mówi Zbigniew Gadziński zastępca Komendanta Straży Miejskiej w Łomży.

Do zimowych obowiązków zarządców i administratorów budynków oraz obiektów budowlanych o należy m.in. odśnieżenie i usuwanie śliskości z  ciągów pieszych znajdujących się przy tych budynkach oraz usuwanie zwisających sopli i zwałów śniegu, a także zalegającego śniegu i lodu na dachach budynków.

- Za nieodśnieżony chodnik Straż Miejska może ukarać mandatem do 500 złotych. Za niewłaściwy stan budynków i dachów (zalegający śnieg, zwisające zwały śniegu i sople) karę finansową również 500 zł może nałożyć Policja, Straż Miejska i Nadzór Budowlany – przypomina prezydent Łomży.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę