Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Fatalne warunki na drogach

Główne zdjęcie
2.12.2010, 7:06, Szosa Zambrowska

Kolejny śnieżny atak zimy sprawił że warunki jazdy, które i tak od kilku dni były trudne, stały się fatalne. Gęsty śnieg sypie w Łomży od około 5.30 rano. Opady ograniczają widoczność do kilku metrów, a na drogach leży warstwa śniegu, która skutecznie spowalnia ruch.

Jak prognozują synoptycy taka pogoda ma być do wieczora. W tym czasie przyrost pokrywy śnieżnej może wynieść nawet do 10 cm. W ciągu dnia temperatura maksymalna do -8°C, ale wiatr umiarkowany i dość silny, chwilami na północy porywisty wschodni i południowo-wschodni, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne będzie powodował, że temperatura odczuwalna wyniesie aż -30 st.C.

Foto: 2.12.2010, 7:06, Szosa Zambrowska
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę