Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Kaczyński poparł ekipę Kołakowskiego

Główne zdjęcie
Janusz Nowakowski, Jarosław Kaczyński, Lech Antoni Kołakowski, Hanka Gałązka

- Głosowanie na Kołakowskiego i jego ekipę, ekipę którą przygotowuje bez względu na jakieś polityczne podziały tylko na zasadach merytorycznych to jest po prostu głosowanie za Łomżą, za czymś nowym a nie za tym co już było i nie przyniosło najlepszych rezultatów – tak mówił Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, który w środowy wieczór przyjechał do Łomży by po raz kolejny poprzeć w walce o fotel prezydenta Łomży Lecha Antoniego Kołakowskiego. Podczas spotkania w gronie kilkudziesięciu działaczy PiS przedstawili się i o swoich planach opowiedzieli wskazani na ewentualnych zastępców prezydenta Kołakowskiego Hanka Gałązka i Janusz Nowakowski.

Hanka Gałązka, Lech Antoni Kołakowski, Jarosław Kaczyński i w tle Janusz Nowakowski
Hanka Gałązka, Lech Antoni Kołakowski, Jarosław Kaczyński i w tle Janusz Nowakowski
Hanka Gałązka
Hanka Gałązka
Janusz Nowakowski
Janusz Nowakowski
Janusz Nowakowski, Jarosław Kaczyński, Lech Antoni Kołakowski, Hanka Gałązka
Janusz Nowakowski, Jarosław Kaczyński, Lech Antoni Kołakowski, Hanka Gałązka

Gałązka, która miałaby odpowiadać za edukację kulturę i sport  podkreślała, że pewnie na wszystkie potrzeby pieniędzy nie starczy, ale jak mówiła nie tylko pieniądze się liczą „ale poza pieniędzmi są ludzie”, którzy jak mówiła dotychczas nie byli właściwie traktowani i doceniani.
- W nich można odkryć wielki potencjał i to jest sukces – mówiła dodając, że chciałaby dać większa autonomie dyrektorom szkół i przedszkoli. Deklarowała także chęć bliższej współpracy z organizacjami pozarządowymi i obiecała pracować „sumiennie, uczciwie, dla dobra mieszkańców (...) i tak jak dotychczas z wielkim sercem, bo tylko praca wykonywana z wielkim sercem może dać efekty.” 
Drugi z proponowanych wiceprezydentów Janusz Nowakowski miałby, odpowiadać za sprawy gospodarcze. Podkreślał, że on nie jest  politykiem tylko człowiekiem do pracy, a propozycje Kołakowskiego objęcia tego fotela potraktował bardzo poważnie.
- Ludzi powinno oceniać się po tym co zrobili, a nie po tym co obiecują. Szczególnie widać to w tej kampanii wyborczej. Dużo było obietnic, a ludzie czekają na konkrety, na to, ze w mieście zacznie się dziać lepiej i myślę, że wspólnie z Lechem Kołakowskim, Hanką Gałązką, jeśli oczywiście wyborcy przyjmą te propozycję, to jest szansa żeby w mieście zaczęło się dziać lepiej – mówi Nowakowski.
Bardzo dobrze przedstawioną przez Kołakowskiego ekipę ocenił prezes Jarosław Kaczyński, który jadąc samochodem przez Łomżę wczoraj wieczorem mówił, że niektóre problemy tego miasta widać gołym okiem, a ekipa Kołakowskiego też je widzi i wie jak je rozwiązać. Dodawał też, że Łomża jest stolica Ziemi Łomżyńskiej „i żadne zmiany administracyjne nie są w stanie tego zmienić” i że „ ma obowiązek być czołowym miastem tego regionu”.
- Dzisiaj wiemy, że takie miasta jak np. Kolno czy Zambrów pod pewnymi względami Łomżę doganiają i przeganiają. Ta konkurencja jest oczywiście dobra, ale trzeba jednak doprowadzić do tego aby na czele była stolica. I tutaj mamy zespół który to wie i będzie robił wszystko aby ten charakter miasta został w pełni wykorzystany, można powiedzieć w pełni wykorzystany – mówił Kaczyński.  

Lech Kołakowski zachęcając działaczy PiS do prowadzenia aktywnej kampanii wyborczej  aż do ciszy wyborczej podkreślał, że do przedstawionego grona współpracowników dołączą jeszcze kolejni eksperci i doradcy tak aby w Łomży w najbliższym czasie można było stworzyć warunki do rozwoju.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę