Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Platforma Obywatelska woli Czerniawskiego z SLD niż Kołakowskiego z PiS

„Platforma Obywatelska RP w mieście i powiecie łomżyńskim, w uzgodnieniu z władzami regionalnymi, jednoznacznie popiera kandydaturę Pana Mieczysława Czerniawskiego na urząd Prezydenta Miasta Łomża” - czytamy w oświadczeniu nadesłanym do redakcji przez Macieja Borysewicza. Pod oświadczeniem są także podpisy Jacka Piorunka i Jarosława Dworzańskiego (ustępującego) marszałka województwa.

Jak argumentują działacza PO „analizując dotychczasowe doświadczenie zawodowe obu kandydatów (na prezydenta Łomży – dop.red) oraz porównując ich propozycje programowe, stwierdzamy, że kandydatura Pana Mieczysława Czerniawskiego daje gwarancję skutecznego działania na rzecz rozwiązywania problemów Łomży. Prosimy wyborców Platformy Obywatelskiej RP o poparcie tej kandydatury.”

Oświadczenie przesłano w środę wieczorem, już po upublicznieniu przez Lecha Kołakowskiego (PiS) swoich kandydatów na zastępców prezydenta. Wśród nich jest także Hanka Gałązka, która została radną Łomży wybraną z listy Komitetu Wyborczego PO.
- Ze zdziwieniem przyjęliśmy informację o wyrażeniu zgody na ewentualne objęcie funkcji Zastępcy Prezydenta w gabinecie Lecha Kołakowskiego z PIS przez Panią Hankę Gałązkę (…).
To samodzielna i indywidualna decyzja Pani Hanki Gałązki całkowicie dla nas niezrozumiała i przez członków Platformy Obywatelskiej nie akceptowana – czytamy w oświadczeniu. 

Podpisali:
Maciej Borysewicz (-)
Radny Rady Miejskiej Łomży
Przewodniczący Zarządu PO w mieście Łomża
Jacek Piorunek (-)
Członek Zarządu Województwa Podlaskiego
Przewodniczący Zarządu PO w powiecie łomżyńskim
Kandydat PO na urząd Prezydenta Miasta Łomża
Jarosław Dworzański (-)
Marszałek Województwa Podlaskiego


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę