Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Łomża: prezydent miasta nagrodził ludzi kultury

Henryk Osicki, Bernard Karwowski oraz księża Marian Mieczkowski i Jan Sołowianiuk to laureaci tegorocznych nagród Prezydenta Łomży "Za szczególne dokonania w dziedzinie kultury".

Galę ich wręczenia rozpoczęła dodatkowa niespodzianka- Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaczył mieszkającego w podłomżyńskim Drozdowie Henryka Gałę srebrnym medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Uhonorował w ten sposób wkład poety w powstanie dwóch ważnych placówek kulturalnych miasta - Teatr Lalki i Aktora i Filharmonię Kameralną. Nagrodę Prezydenta Miasta "Za szczególne dokonania w dziedzinie kultury" Jerzy Brzeziński utworzył 5 lat temu. W sześciu edycjach jej wręczenia uhonorowano w ten sposób 18 osób.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę