Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Udany debiut

Bardzo dobrze spisali się młodzi zawodnicy UKS „Olimpijczyk” podczas XIII Międzynarodowych Mistrzostw Warszawy w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach uczestniczyło ponad 300 zawodników z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Węgier, Polski. Łomżanie Dominik Wiśniewski oraz Aleksander Wołkowicz zajęli trzecie miejsce w kategorii wiekowej do 8 lat w konkurencji sprawnościowej dollyo chagi, w której starowało 36 zawodników.

Próba, w której wystąpili Dominik i Olek polega na jak najszybszym wykonaniu wielokrotnych naprzemiennych kopnięciach z przeskoku w ciągu 10 sekund w umieszczonych na urządzeniu ochraniaczach sensorycznych. Elektroniczny system zlicza punkty samoczynnie. Pozostali zawodnicy w składzie: Przybylski Franciszek, Biaduń Jakub, Czajkowski Rafał, Czajkowski Michał, Chojnowski Dariusz uplasowali się w pierwszej dziesiątce  zawodników w kategoriach wiekowych 9, 10 lat. Kolejną konkurencją  w której uczestniczyli  zawodnicy była technika twio ap chagi,  polegająca na wykonaniu kopnięcia z wyskoku, trafienie dowolną częścią stopą w tarcze. W tej konkurencji najlepiej wypadli: Przybylski Franciszek,  Wiśniewski Dominik, Wołkowicz Aleksander zaliczając wysokość 165 cm.- zajmując 6, 7oraz 8 miejsce.  Pozostali zawodnicy zajęli odległe lokaty.

Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk działa przy Publicznym Gimnazjum Nr 9 w Łomży im. Rodzin Lutosławskich. Opiekunek i trenerem jest Krzysztof Rychter.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę