Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Zamtex - wniosek o upadłość

Prezes zambrowskiego Zamtexu złożył w sądzie wniosek o upadłość. Łomżyński sąd gospodarczy poprosił o uzupełnienie wniosku. Dał na to tydzień. Potem sędzia zadecyduje o losie spółki. – poinformował TVP Białystok.

Upadłości Zamtexu chce załoga, która od wielu miesięcy nie dostaje całych wypłat, chce i sam prezes, który powoli wyczerpuje możliwości wyprowadzenia firmy z zapaści.
Jeżeli sąd ogłosi upadłość, pracownicy dostaną pieniądze z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych - trzymiesięczną pensję, odprawę za taki sam okres i za czas wypowiedzenia - osiem, dziewięć pełnych pensji. Załoga chce wypracowanych pieniędzy, nawet kosztem utraty miejsca pracy - poinformował Obiektyw TVP Białystok.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę