Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Silne mrozy, i zawieje, zamiecie śnieżne

Dzisiejszej nocy temperatura powietrza na terenie województwa podlaskiego może spaść do -18°C -22°C ostrzegają synoptycy. Mróz będzie utrzymywał się także przez cała środę i w nocy z środy na czwartek. W związku z tymi temperaturami wzrasta ryzyko wychłodzenia organizmów, odmrożenia, a nawet zamarznięcia.

Tomasz Siemieniuk dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW prognozuje, że w nocy z 30.11./01.12.2010 na obszarze województwa przewiduje się spadek temperatury minimalnej od -22°C do -18°C. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie od -14°C do -12°C. W ciągu kolejnej doby tj. 01.12/02.2010 temperatura minimalna wyniesie od -17°C na północy do -13°C na południu województwa, zaś maksymalna od -11°C do -8°C. Wiatr będzie słaby, stopniowo wzmagać się będzie do silnego i porywistego, w połączeniu z opadami śniegu będzie powodować zawieje i zamiecie śnieżne.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę