Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Tekst sfinansowany ze środków Komitetu Wyborczego SLD

Apel o udział w debacie

Główne zdjęcie
Mieczysław Czerniawski

W piątek 26 listopada podczas spotkania z mieszkańcami Łomży publicznie zaapelowałem do posła Lecha Kołakowskiego o udział w debatach przed drugą turą wyborów prezydenckich. Jestem przekonany, że łomżyniacy zasługują na to by zobaczyć i usłyszeć dyskusję dwóch kontrkandydatów – pretendentów do fotela prezydenta Łomży w bezpośrednim pojedynku.

 

Kilka dni temu Telewizja Polska Oddział w Białymstoku zaproponowała nam udział w debacie, co przyjąłem z dużym zadowoleniem. Pierwszy termin jaki został wskazany (poniedziałek 29 listopada) nie odpowiadał jednak mojemu kontrkandydatowi. Dlatego zgodziłem się na wspólne ustalenie drugiego terminu debaty.

Niestety poseł Lech Kołakowski jako kolejny termin wskazał – 2 grudnia w czwartek, wiedząc że tego dnia będę uczestniczył w pierwszym posiedzeniu Sejmiku Województwa Podlaskiego i jednocześnie wskazał że nie jest w stanie debatować w innych dniach. Traktuję to jako chęć uniknięcia spotkania ze mną i jeszcze raz apeluję o to, byśmy spotkali się w debacie we wtorek lub w środę – tak by łomżyniacy mogli zobaczyć naszą dyskusję w Telewizji a potem w Internecie.

Jeszcze raz chcę podkreślić – mieszkańcy naszego miasta mają prawo zobaczyć nas w konfrontacji na argumenty i w ten sposób zdecydować o tym, na kogo głosować i kto powinien zostać prezydentem Łomży.

Z poważaniem

Mieczysław Czerniawski

 

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę