Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Atak zimy sparaliżował region

Główne zdjęcie
2010-11-29, godz. 20.23 Ul. Wojska Polskiego, TIRy stoją na jednym pasie ruchu

Setki ciężarówek utknęły wczoraj po południu w Łomży. Samochody stoją jeszcze dziś, a powodem – jak twierdzą policjanci - są problemy z podjechaniem samochodów ciężarowych pod górki w Marianowie i Kisielnicy na krajowej 61. Strome podjazdy i śliska nawierzchnia skutecznie utrudnia jazdę. Wczoraj po południu podróż z Łomży od Stawisk zajmowała około siedmiu godzin. Ruch utrudniony jest także na innych drogach regionu. Drogowcy twierdzą, że do odśnieżania wysłali cały sprzęt jakim dysponują. W pracach tych wspierają ich także strażacy ochotnicy. O 6. rano przy odśnieżaniu zwłaszcza prowadzących do podłomżyńskicyh wsi dróg gminnych pracowało pięć jednostek OSP.

Wczoraj na terenie Łomży i powiatu łomżyńskiego doszło co najmniej do kilkunastu kolizji i stłuczek. Był też jeden wypadek drogowy. Na drodze Piątnica – Wizna, w okolicach skrętu do wsi Żelechy zderzyły się trzy samochody osobowe. Jak informuje policji kierowca toyoty jadąc od strony Piątnicy prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków jazdy zjechał na przeciwległy pas gdzie najpierw uderzył w bok opla, a następnie zderzył się z jadącym za nim fordem. Do szpitala trafili kierowcy toyoty i forda i pasażer forda.

Dziś rano – jak zapowiadają synoptycy - śnieg ma przestać padać. W dalszym ciągu utrzymywał się będzie jednak mróz, co sprawi że drogi w dalszym ciągu będą śliskie.

Foto: 2010-11-29, godz. 20.23 Ul. Wojska Polskiego,  TIRy stoją na jednym pasie ruchu
Foto: 2010-11-29, godz. 16.35 Ul. Nowogrodzka, auto ścięło słup
Foto: 2010-11-29, godz. 16.40 Intensywne opady śniegu
Foto: 2010-11-29, godz. 17.01 Pl. Kościuszki
Foto: 2010-11-29, godz. 17.02 ul. Rządowa
Foto: 2010-11-29, godz. 20.24 ul. Wojska Polskiego, TIRy stoją na jednym pasie ruchu
Foto: 2010-11-29, godz. 20.26 ul. Wojska Polskiego, TIRy stoją na jednym pasie ruchu
Foto: 2010-11-29, godz. 20.35 Pl. Kościuszki cały ruch stoi

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę