Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@
tekst płatny. Sfinansowano z środków KW Prawo i Sprawiedliwość

Lech Kołakowski: Szanowni Mieszkańcy Łomży!

Za nami pierwsza tura wyborów prezydenckich. Różnica w poparciu kandydatów wyniosła 54 głosy. Dziękuję za zaufanie. 5 grudnia zdecydujemy o wyborze drogi, którą podąży Łomża przez najbliższe lata. Zamierzam razem z Państwem zrealizować program rozwoju miasta. Wspólnie osiągnęliśmy korzystny przebieg trasy Via Baltica, zmieniliśmy usytuowanie lotniska (bliżej Łomży), obroniliśmy miejsca pracy w takich zakładach jak Poczta Polska, Szpital Zakaźny, Pogotowie Ratunkowe, placówkę Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Łomży, RUCH.

Jeśli tak jak w pierwszej turze obdarzycie mnie Państwo zaufaniem i zostanę Prezydentem Łomży podejmę konkretne działania mające na celu utworzenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co wpłynie na znaczne zwiększenie liczby miejsc pracy. Dla dobra rodziców zamierzam zwiększyć liczbę miejsc w przedszkolach. Przebuduję system komunikacyjny Łomży, korzystając z pozyskania środków z Unii Europejskiej.
Obejmę patronatem szczególnie uzdolnioną młodzież, środowiska kulturalne, sportowe i artystyczne. Będę wspierał tworzenie nowoczesnych, oryginalnych miejsc rozrywki, zapewniających kulturalne i bezpieczne spędzanie wolnego czasu. Będę usilnie promował Łomżę poprzez wykorzystanie jej położenia, w tym walorów Narwi, Parku Krajobrazowego, oraz spuścizny historycznej miasta. Uatrakcyjni to pobyt turystów i przyniesie realne przychody mieszkańcom. Bardzo ważne jest dla mnie również rozwiązywanie problemów ludzi starszych i niepełnosprawnych.
Mając na celu szybszy rozwój Łomży, kontynuował będę działania sprzyjające aktywnemu rozwojowi przedsiębiorczości.
Rolą prezydenta jest wychodzenie naprzeciw potrzebom wszystkich mieszkańców, co zamierzam realizować jak zawsze na wysokim poziomie.
Jeżeli zależy nam wszystkim na nowych miejscach pracy, rozbudowie przedszkoli, tworzeniu szans dla młodych ludzi i skutecznym rozwoju Łomży, to proszę o Państwa głosy.

Z wyrazami szacunku
Lech Antoni Kołakowski

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę