Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

To oszuści...

Główne zdjęcie
Portrety pamięciowe poszukiwanych oszustów

Młoda kobieta z Łomży padłą ofiarą oszustwa. Kupiła rzekomo cenne sterowniki elektroniczne za kwotę 900 złotych. Jak się wkrótce okazało, wartość towaru była zawyżona. Łomżyńscy policjanci prowadzą poszukiwania sprawców oszustwa i proszą wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia ich personaliów o pomoc.

W połowie ubiegłego miesiąca łomżyńscy policjanci zostali poinformowani o oszustwie na jednej z mieszkanek miasta. Do  punktu usługowego wszedł mężczyzna oferujący do sprzedaży wartościowe sterowniki, po okazjonalnie niskiej cenie. Towar postanowił kupić drugi z mężczyzn znajdujący się w tym pomieszczeniu. O dokonanie transakcji „uprzejmie” poprosił młodą kobietę pracującą w tym punkcie. Pozostawiając u niej sterowniki obiecał, że wróci po nie i odda pieniądze. Kobieta zainwestowała 900 złotych. Niestety, nikt nie przyszedł po odbiór pozostawionego towaru. W związku z prowadzonym postępowaniem łomżyńscy policjanci poszukują sprawców oszustwa. Prezentujemy ich portrety pamięciowe. Jeden z mężczyzn był w wieku około 30-40 lat, szczupłej budowy ciała, wysoki, włosy jasny blond, krótko ostrzyżone, twarz owalna. Drugi z mężczyzn był wieku do 30 lat, również  szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, twarz chuda - trójkątna.
Prosimy wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia sprawców oszustwa o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży  pod numer telefonu (86) 474 12 50 bądź z najbliższą jednostką Policji pod numer telefonu 997 lub 112.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę